3 Kolejka – LKS Grodno Leśnik Kobiór vs LKS Rudołtowice-Ćwiklice

Statystyka gracza

Białas Rafał Żółta Kartka 6'    
Chęś Przemysław Bramki 8'    
Baran Łukasz Bramki 14'    
Pasternak Rafał Bramki 25'    
Chęś Przemysław Bramki 41'    
Chrobok Adrian Bramki 71'    
    74' Bramki Puchała Michał
    75' Żółta Kartka Czmajduch Michał
Seweryn Grzegorz Bramki 86'    
    87' Żółta Kartka Mizera Maciej

W 3 kolejce klasy A LKS Grodno Leśnik Kobiór rozgromił LKS Rudołtowice-Ćwiklice 6:1(4:0). Bramki dla Leśnika strzelili Przemysław Chęś (dwie), Łukasz Baran, Rafał Pasternak, Adrian Chrobok i Grzegorz Seweryn.

Mecz rozpoczął się kapitalnie dla Leśnika. Już w 8 minucie po strzale Przemysława Chęsia w długi róg, bramkarz Rudołtowic po raz pierwszy wyciągał piłkę z bramki. Sześć minut później było 2:0, kiedy to Łukasz Baran, po dośrodkowaniu, z 5 metrów wpadkował piłkę do bramki. Chwilę później mogło być 3:0, ale Rafał Pasternak strzelił tylko w poprzeczkę. Jednak co się odwlecze... W 25 minucie ten sam zawodnik dopadł do piłki odbitej przez bramkarza i skierował ją do bramki. Jeszcze przed przerwą, Kobiórzanie po kontrze, po dobrym podaniu Grzegorza Seweryna i wykończeniu Przemysława Chęsia podwyższyli prowadzenie na 4:0. To była deklasacja.

W dodatku, w drugiej połowie, w 71 minucie kolejnego gola strzelił Leśnik. Bramka padła po strzale Adriana Chroboka. Chwilę później gościom za sprawą Michała Puchały udało się zdobyć honorowego gola. Jednak ostatnie słowo w tym meczu należało go gospodarzy, którzy strzelili jeszcze jedną, szóstą już bramkę. Zdobył ją po kontrze Grzegorz Seweryn.

BRAWO LEŚNIK!!!

24.08.2022.(środa), 17:30 - Kobiór, Centralna 117

Grodno Leśnik Kobiór - LKS Rudołtowice-Ćwiklice 6:1(4:0)

1:0 - Przemysław Chęś, 8 min

2:0 - Łukasz Baran, 14 min

3:0 - Rafał Pasternak, 25 min

4:0 - Przemysław Chęś, 41 min

5:0 - Adrian Chrobok, 71 min

5:1 - Michał Puchała, 74 min

6:1 - Grzegorz Seweryn, 87 min

Sędziowali: Damian Kymona (główny) oraz Aleksandra Łapa i Krzysztof Chełchowski (asystenci)

Leśnik: Jakub Jończyk - Adam Grolik, Dawid Fluder, Rafał Białas, Bartosz Kozyra - Adrian Chrobok, Grzegorz Seweryn (87.Tymon Mostowski), Rafał Pasternak (64.Kacper Gniadek) - Marcin Myszor (58.Sebastian Suchan), Łukasz Baran (64.Igor Gaj), Przemysław Chęś (46.Dorian Weiner).

Rezerwowi: Mateusz Kyrcz, Dawid Kreczmer

Trener: Łukasz Morcinek.

Rudołtowice: Antoni Trela - Kacper Beberok, Michał Czmajduch, Piotr Kolny (70.Bartosz Kur), Mateusz Kur, Maciej Mizera, Michał Moroń (55.Artur Lubecki), Daniel Patola, Michał Puchała, Vadym Stets (60.Marcin Beberok), Maciej Żemła (85.Marek Kątny).

Rezerwowi: Paweł Skowron.

Trener: Tomasz Rączkowski.

Żółte kartki: Rafał Białas (6.) - Michał Czmajduch (75.), Maciej Mizera (87.).