11 kolejka – LKS Grodno Leśnik Kobiór vs LKS Łąka

Statystyka gracza

1' Bramki Kowalczyk Jacek
Setlak Andrzej Bramka samobójcza 2'
    10' Żółta Kartka Nowak Rafał
    16' Bramki Nowak Marcin
    27' Bramki Nowak Marcin
    30' Bramki Pawłowski Łukasz
    40' Bramki Pawłowski Łukasz
    63' Bramki Nowak Marcin
    68' Bramki Szandurski Maciej
Kyrcz Mateusz Żółta Kartka 76'
    76' Żółta Kartka Kowalczyk Jacek
    81' Bramki Kowalczyk Jacek
Dembecki Andrzej Żółta Kartka 82'
    83' Bramki Kowalczyk Jacek
Bębenek Paweł Bramki 85'
    89' Bramki Szandurski Maciej

W 11 kolejce klasy A, Grodno Leśnik Kobiór został rozgromiony przez wicelidera aż 2:10(1:5).

Mecz miał fatalny przebieg nie tylko ze względu na wynik, ale na zdrowie naszych zawodników. Już w 1 minucie goście objęli prowadzenie, ale w 2 był już remis po samobójczym trafieniu. Już w 6 minucie pierwsza kontuzja w Leśniku - z boiska musiał zejść Karol Machalica. Później w ciągu kwadransa goście trafili trzykrotnie, a w 35 minucie przy stanie 1:4 z powodu kontuzji boisko opuścił grający trener Leśnika - Adrian Chrobok. Łąka w 40 minucie strzeliła piątego gola i wynik do przerwy to 1:5, ale nie to było najgorsze. Pod koniec pierwszej połowy wprowadzony w 6 minucie, 17-letni Kamil Kyrcz doznał fatalnej kontuzji - złamanie obojczyka w trzech miejscach. Przerwa w meczu trwała 45 minut zamiast standardowych 15, z powodu oczekiwania na karetkę. Dodatkowo uraz zgłosił również Krzysztof Trela i na drugą połowę wyszliśmy już bez rezerwowych, których było czterech - wszyscy musieli zastąpić swoich kontuzjowanych kolegów. W drugiej połowie wynik był taki sam jak w pierwszej - a więc mecz zakończył się pogromem 2:10. Drugiego gola dla Leśnika strzelił w 85 minucie Paweł Bębenek.

Kamil jest już po operacji i z pewnością czeka go długa rehabilitacja. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

14.10.2023.(sobota), 15:30 - Centralna 117, 43-210 Kobiór

Grodno Leśnik Kobiór - LKS Łąka 2:10(1:5)

0:1 - Jacek Kowalczyk, 1 min

1:1 - Andrzej Setlak, 2 min (samobójcza)

2:10 - Maciej Szandurski, 89 min

Sędziowali: Damian Rosa (główny) oraz Aleksander Frejowski i Patrycja Kielesz (asystenci)

Leśnik: Oskar Kłyk - Adrian Chrobok (35.Paweł Bębenek), Adam Grolik, Mateusz Kyrcz, Karol Machalica (6.Kamil Kyrcz, 46.Dawid Kreczmer), Patryk Maiczek, Dominik Nieszporek, Paweł Pasternak, Grzegorz Seweryn, Krzysztof Trela (46.Andrzej Dembecki), Miłosz Wiśniewski.