19 kolejka – LKS Grodno Leśnik Kobiór vs LKS Sokół Wola

Statystyka gracza

17' Bramki Czempas Dawid
    18' Bramki Szmidt Jakub
Rusin Łukasz Żółta Kartka 32'
    45+1' Żółta Kartka Niesyto Filip
    52' Bramki Porczyński Tomasz
    54' Bramki Śmieja Tomasz
Iluk Bartosz Żółta Kartka 63'
    64' Bramki Sosna Adrian
Grolik Adam Żółta Kartka 66'
Maiczek Patryk Żółta Kartka 73'

W 19 kolejce klasy A, Grodno Leśnik Kobiór przegrał u siebie z Sokołem Wola 0:5(0:2).

W 17 minucie goście wyszli na prowadzenie za sprawą Dawida Czempasa, który z narożnika pola karnego popisał się kapitalnym strzałem z okienko, w długi róg bramki. Niestety Kobiórzanie jeszcze nie ostrząsnęli się po stracie gola i już było 0:2. Po wznowieniu gry nasi zawodnicy stracili piłkę, poszło dośrodkowanie z prawej strony i po błędzie obrony, mimo interwencji bramkarza piłka po trzecim strzale wpadła do bramki. Najbliżej strzelenia gola dla Leśnika był Adrian Chrobok, ale jego strzał z 20 metrów przeszedł minimalnie obok lewego słupka.

W drugiej połowie Kobiórzanie stracili dwie bramki w odstępie dwóch minut (w pierwszej w odstępie jednej minuty) po mocnych strzałach z pola karnego, a naszą drużynę dobił piąty gol z rzutu karnego. Kobiórzanie stuprocentowych sytuacji nie mieli, ale gola mógł zdobyć Piotr Chrobok, który zacentrował z prawej strony i jego centrostrzał zatrzymał się na długim słupku bramki gości.

06.04.2024.(sobota), 11:00 - Centralna 117, 43-210 Kobiór

Grodno Leśnik Kobiór - Sokół Wola 0:5(0:2)

0:1 - Dawid Czempas, 17 min

0:2 - Jakub Szmidt, 18 min

0:3 - Tomasz Porczyński, 52 min

0:4 - Tomasz Śmieja, 54 min

0:5 - Adrian Sosna, 64 min (karny)

Sędziowali: Sebastian Hutny (główny) oraz Tymoteusz Bromboszcz i Kamil Skrobisz (asystenci)

Leśnik: Oskar Kłyk - Kostiantyn Kushnirenko (77.Andrzej Dembecki), Łukasz Rusin (75.Jakub Duraj), Adam Grolik, Bartosz Iluk, Adrian Chrobok (85.Dawid Kreczmer), Dorian Weiner, Przemysław Chęś, Jakub Bronkowski (30.Piotr Chrobok), Antoni Piłat, Patryk Maiczek.

Rezerwowi: Aleksander Malczuk, Szymon Mrzyk, Mateusz Kyrcz.

Trener: Marcin Piekarski.

Sokół: Jakub Maroszek - Filip Niesyto, Nikodem Madeja, Adam Ryszka, Rafał Kula (55.Miłosz Janosz), Tomasz Porczyński, Marcin Opołka (65.Kacper Kudyba), Adrian Sosna, Jakub Szmidt (80.Miłosz Niesyto), Dawid Czempas, Tomasz Śmieja (61.Jakub Faruga).

Rezerwowi: Wojciech Kołek, Bartosz Piwowar, Ryszard Kasprzycki, Jan Kubeczko.

Trener: Mirosław Madeja.

Żółte kartki: Łukasz Rusin (32.faul), Bartosz Iluk (63.faul), Adam Grolik (66.faul), Patryk Maiczek (73.faul) - Filip Niesyto (45+1.faul).