2 kolejka – LKS Ogrodnik Tychy vs LKS Grodno Leśnik Kobiór

Statystyka gracza

4' Bramki Maiczek Patryk
Szafrański Radosław Bramki 26'
    31' Bramki Seweryn Grzegorz
Cuber Robert Bramki 48'
    67' Bramki Seweryn Grzegorz
    78' Żółta Kartka Wiśniewski Miłosz

W 2 kolejce klasy A, Ogrodnik Cielmice przegrał u siebie z Grodno Leśnikiem Kobiór 2:3(1:2).

Mecz miał dwóch bohaterów – Patryka Maiczka, który miał udział we wszystkich bramkach dla Leśnika – gol plus dwie asysty oraz Grzegorza Seweryna – strzelca dwóch bramek (pierwszy dublet w barwach Leśnika). Spotkanie rozpoczęło się od gola w 4 minucie dla Leśnika – po dośrodkowaniu Przemysława Chęsia, wspomniany wcześniej, niewysoki, Patryk Maiczek strzałem głową skierował piłkę do bramki. W 26 minucie stan meczu wyrównał Radosław Szafrański. Pięć minut później po asyście Maiczka, Grzegorz Seweryn wyprowadził Leśnika na prowadzenie i dzięki temu Kobiórzanie schodzili do szatni z zapasem jednego gola.

Niestety druga połowa rozpoczęła się fatalnie i Ogrodnik znów doprowadził do wyrównania. Gola w 48 minucie strzelił Robert Cuber. Ostateczny cios zadał jednak Leśnik. W 67 minucie znów asystował Patryk Maiczek a gola znów zdobył Grzegorz Seweryn i Leśnik wygrał 2:3.

Było to pierwsze zwycięstwo młodego Leśnika pod wodzą trenera Adrian Chroboka – w całej meczowej kadrze tylko dwóch zawodników urodzonych wcześniej niż w 2000 roku. BRAWO LEŚNIK!

19.08.2023.(sobota), 17:00 – Jedności 131, 43-100 Tychy

Ogrodnik Cielmice – Grodno Leśnik Kobiór 2:3(1:2)

0:1 – Patryk Maiczek, 4 min

1:1 – Radosław Szafrański, 26 min

1:2 – Grzegorz Seweryn, 31 min

2:2 – Robert Cuber, 48 min

2:3 – Grzegorz Seweryn, 67 min

Sędziowali: Paweł Łukaszczyk (główny) oraz Sebastian Wawrzyniak i Grzegorz Plewnia (asystenci)

Ogrodnik: Daniel Drzyzga – Sławomir Granek (46.Rafał Pawłowicz), Igor Pieklarz, Tomasz Kałuża, Bartłomiej Majnusz, Karol Szojda, Damian Stawicki, Robert Cuber (70.Mateusz Krajewski), Michał Foltyn, Radosław Szafrański, Piotr Myszor.

Rezerwowi: Aleksander Zgóralski, Łukasz Biliński, Bartosz Śmiłowski.

Trener: Tomasz Rączkowski.

Leśnik: Oskar Kłyk – Mateusz Kyrcz (60.Piotr Chrobok), Adam Grolik, Bartosz Kozyra, Karol Machalica (80.Kamil Kyrcz) – Adrian Chrobok, Grzegorz Seweryn, Dorian Weiner (90.Tymon Mostowski) – Patryk Maiczek, Dominik Nieszporek (60.Miłosz Wiśniewski), Przemysław Chęś.

Rezerwowi: Karol Maiczek, Paweł Maiczek, Paweł Bębenek.

Trener: Adrian Chrobok.

Żółte kartki: – Miłosz Wiśniewski (78.faul).