Chęś Przemysław Bramki 13'
Chęś Przemysław Bramki 16'
Baran Łukasz Bramki 22'
Grolik Adam Żółta Kartka 32'
    40' Żółta Kartka Zdziech Ireneusz
Pasternak Paweł Żółta Kartka 49'
Maiczek Patryk Bramki 60'
    63' Bramki Żemła Piotr
    85' Żółta Kartka Ulczak Grzegorz
    89' Bramki Kapica Tomasz

W 26 kolejce klasy A, Grodno Leśnik Kobiór pokonał LKS Frydek 4:2(3:0).

Pierwsza połowa została zdominowana przez Kobiórzan. Dwie bramki w ciągu trzech minut Przemysława Chęsia i jedna Łukasza Barana dały prowadzenie 3:0 po 22 minutach. Kobiórzanie mogli tych bramek strzelić kilka więcej, ale szfankowała skuteczność. Druga połowa również zaczęła się od mocnego uderzenia Leśnika - wpowadzony kilka minut wcześniej Patryk Maiczek podwyższył prowadzenie na 4:0. Niestety coś się zacięło i inicjatywę przejęli goście, czego efektem były dwie bramki - Piotra Żemły w 63 i Tomasza Kapicy 89 minucie. Ostatecznie trzy punkty zostały w Kobiórze.

Dziś punkty stracił zarówno Sokół Wola jak i Fortuna Wyry. Leśnik jest czwarty i traci do wicelidera jeden punkt, a nad szóstą Fortuną ma sześć przewagi. Kluczowe w kontekście baraży będą dwa następne mecze - właśnie za tydzień z Fortuną (wyjazd) oraz za dwa tygodnie z Sokołem (u siebie).

20.05.2023.(sobota), 17:00 - Centralna 117, 43-210 Kobiór

Grodno Leśnik Kobiór - LKS Frydek 4:2 (3:0)

1:0 - Przemysław Chęś, 13 min

2:0 - Przemysław Chęś, 16 min

3:0 - Łukasz Baran, 22 min

4:0 - Patryk Maiczek, 60 min

4:1 - Piotr Żemła, 63 min

4:2 - Tomasz Kapica, 89 min

Sędziowali: Krzysztof Kozanecki (główny) oraz Janusz Kania i Damian Krymiec (asystenci)

Leśnik: Paweł Utrata - Paweł Pasternak, Adam Grolik, Błażej Kozyra, Bartosz Kozyra - Adrian Chrobok, Grzegorz Seweryn, Igor Gaj - Dorian Weiner (50.Patryk Maiczek), Łukasz Baran (75.Mateusz Kyrcz), Przemysław Chęś.

Rezerwowi: Krzysztof Gruszka.

Trener: Łukasz Morcinek.

Frydek: Paweł Mika - Dawid Czempas, Tomasz Kapica, Marcin Kapustka, Grzegorz Maroszek, Karol Michalik (46.Artur Moroń), Damian Moroń, Jakub Szałaśny, Grzegorz Ulczak (85.Jakub Nocoń), Ireneusz Zdziech, Piotr Żemła.