Odwiedziny zawodników GKS-u Tychy w szkole

Natan i Mateusz w ramach współpracy odwiedzili gminne przedszkole w Gmina Kobiór – Urząd Gminy Kobiór. 🥰

Zawodnicy opowiedzieli o początku przygody z piłką, zaprezentowali swoje umiejętności oraz rozegrali mini sparing z młodymi zawodnikami LKS Grodno Leśnik Kobiór. Młodzi fani mieli za zadanie pokolorować maskotkę GKS-u, Tyska, w zadaniu uczestniczyli również piłkarze. Były oczywiście zdjęcia i autografy.

Galerię zdjęć można zobaczyć tutaj: https://www.facebook.com/photo/?fbid=460384153698638&set=pcb.460384857031901