Piłkarski weekend 14-15.10.2023

Poniżej rozpiska meczów wszystkich drużyn Leśnika:

SENIORZY

Tychy: Klasa A – 11 kolejka

14.10.2023.(sobota), 15:30 – Centralna 117, 43-210 Kobiór

Grodno Leśnik Kobiór – LKS Łąka 2:10(1:5)

Andrzej Setlak 2-samobójcza, Paweł Bębenek 85 – Jacek Kowalczyk 1,81,83, Marcin Nowak 16,27,63, Łukasz Pawłowski 30,40, Maciej Szandurski 68,89

Leśnik: Oskar Kłyk – Adrian Chrobok (35.Paweł Bębenek), Adam Grolik, Mateusz Kyrcz, Karol Machalica (6.Kamil Kyrcz, 46.Dawid Kreczmer), Patryk Maiczek, Dominik Nieszporek, Paweł Pasternak, Grzegorz Seweryn, Krzysztof Trela (46.Andrzej Dembecki), Miłosz Wiśniewski.

Trener: Adrian Chrobok.

Łąka: Mikołaj Bigos – Jacek Kowalczyk, Patryk Kryger (46.Bartosz Czerwieński), Marcin Nowak (65.Patryk Kuchs), Rafał Nowak (46.Maciej Szandurski), Marcin Paszek (46.Łukasz Zielosko), Łukasz Pawłowski, Mateusz Pławecki, Krzysztof Ruszkowski, Andrzej Setlak, Tomasz Wentkowski.

Trener: Tomasz Wróbel.

Żółte kartki: Mateusz Kyrcz (76.niesp.zach.), Andrzej Dembecki (82.faul) – Rafał Nowak (10.faul), Jacek Kowalczyk (76.niesp.zach.)

———————————————————————–

TRAMPKARZ STARSZY C1

Tychy: IV liga okręgowa C1 Trampkarz – 7 kolejka

14.10.2023.(sobota), 10:00 – Centralna 117, 43-210 Kobiór

Leśnik Kobiór – SMS Tychy 0:5(0:0)

Filip Kwiatkowski 48,53, Piotr Waryś 60, Błażej Biela 63, Rafał Dąbrowski 65

Leśnik: Piotr Wrzesień – Michał Danek, Bartosz Dutka, Jan Jastrzemski, Szymon Kawka, Jakub Krzyżowski, Bartosz Maślanka, Karol Mrzyk, Milan Oślislok, Jacek Szarowicz + Miłosz Hutyra, Filip Malchar, Amelia Zajęcka.

Trener: Adrian Cebula.

SMS: Antoni Wiecławek – Błażej Biela, Rafał Dąbrowski, Maksymilian Gryglicki, Tymoteusz Jaromin, Filip Królikowski, Filip Kwiatkowski, Dawid Piszczek, Piotr Waryś, Franek Włodarczak, Aleksander Ziemba + Remigiusz Bławicki, Paweł Mikołowicz, Dominik Szczepanek.

Trener: Jakub Bronkowski.

———————————————————————–

MŁODZIK MŁODSZY D2

Tychy: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 – 7 kolejka

15.10.2023.(niedziela), 9:00 – Centralna 117, 43-210 Kobiór

Leśnik Kobiór – UKS Warszowice 5:2(3:1)

Fabian Jastrzemski 6, Milan Oślislok 15, Antoni Klaja 20, Tymoteusz Białoń 45, Miłosz Hutyra 50 – Tomasz Pukowiec 31, Krzysztof Krupka 51

Leśnik: Dawid Bojdoł – Tymoteusz Białoń, Miłosz Hutyra, Fabian Jastrzemski, Antoni Klaja, Szymon Lazarek, Miłosz Lesiak, Milan Oślislok, Michał Szmidt + Bartosz Gondyk, Filip Kurzak.

Trener: Dawid Kulisz.

Warszowice: Marcel Liszowski – Antoni Gawlik, Maksymilian Goraus, Oliwier Kosut, Krzysztof Krupka, Adrian Lasek, Tomasz Pukowiec, Nikodem Serwotka, Bartosz Szymoszek + Antoni Bulsza, Ignacy Lewandowski, Piotr Stronczek, Aleksander Witkowski.

Trener: Sebastian Goraus.

———————————————————————–

ORLIK STARSZY E1

Tychy: E1 Orlik „LIGA EUROPY” Grupa 9 – 7 kolejka

14.10.2023.(sobota), 11:00 – Sierpowa 38, 43-220 Bojszowy

Grom Świerczyniec – Leśnik Kobiór

———————————————————————–

ŻAK STARSZY F1

Tychy: F1 Żak Grupa 11 – 6 turniej

15.10.2023.(niedziela), 10:00 – Gostyń, Rybnicka 141A

Leśnik Kobiór, UKS SPS Wola, Znicz Jankowice, Raki Gostyń

———————————————————————–

SKRZAT STARSZY G1

Tychy: G1 Skrzat Grupa 1 – 6 turniej

15.10.2023.(niedziela), 12:00 – Jankowice, Żubrów 36

Leśnik Kobiór, Znicz Jankowice, LKS Gardawice, Fortuna Wyry, Stal Chełm Śląski, Raki Gostyń