Piłkarski weekend 16-17.09.2023

Poniżej rozpiska meczów wszystkich drużyn Leśnika:

SENIORZY

Tychy: Klasa A – 7 kolejka

16.09.2023.(sobota), 16:30 – Centralna 117, 43-210 Kobiór

Grodno Leśnik Kobiór – Siódemka Tychy 0:3(0:2)

Patryk Gajewski 36, Paweł Myszor 43,70

Leśnik: Oskar Kłyk – Mateusz Kyrcz, Andrzej Dembecki (23.Bartosz Kozyra, 78.Jakub Duraj), Marcin Myszor (81.Karol Maiczek), Karol Machalica – Adrian Chrobok, Grzegorz Seweryn, Dorian Weiner (42.Kamil Kyrcz) – Miłosz Wiśniewski (55.Dawid Kreczmer), Dominik Nieszporek (85.Paweł Bębenek), Przemysław Chęś.

Rezerwowi: –

Trener: Adrian Chrobok.

Siódemka: Tomasz Szkudło – Wojciech Orocz (80.Szymon Gembała), Mikołaj Kotkowski (46.Wiktor Zarzeczny), Damian Tauliczek, Patryk Gajewski, Kacper Wójciga, Jakub Szachnitowski (63.Seweryn Gałuszka), Jakub Wrześniewski, Radosław Olek, Gracjan Pytel, Paweł Myszor (75.Michał Koziarz).

Rezerwowi: Marcel Pytel, Tomasz Klimas.

Trener: Łukasz Kopczyk.

Żółte kartki: – Damian Tauliczek (75.niesp.zach.)

TRAMPKARZ STARSZY C1

Tychy: IV liga okręgowa C1 Trampkarz – 3 kolejka

17.09.2023.(niedziela), 13:00 – Centralna 117, 43-210 Kobiór

Leśnik Kobiór – JUW-e Jaroszowice 2:3(2:1)

Jakub Krzyżowski 20,30 – Kacper Kumor 33, Wojciech Mysłek 52, Piotr Haśnik 78

Leśnik: Piotr Wrzesień – Michał Danek, Miłosz Hutyra, Franciszek Kapłon, Krzysztof Kozik, Jakub Krzyżowski, Paweł Kuszka, Patryk Laskowski, Bartosz Maślanka, Karol Mrzyk, Adrian Musioł + Jacek Szarowicz, Amelia Zajęcka.

Trener: Adrian Cebula.

JUW-e: Adam Stempniewicz – Piotr Haśnik, Łukasz Józefus, Mateusz Kania, Bartosz Kocurek, Szymon Kościelniak, Kacper Kumor, Mateusz Malenda, Wojciech Mysłek, Michał Siemko, Dominic Staniec + Szymon Kwapisiewicz, Filip Opitek.

Trener: Marcin Kościelniak.

MŁODZIK MŁODSZY D2

Tychy: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 – 3 kolejka

17.09.2023.(niedziela), 10:00 – Ofiar Faszyzmu , Brzeźce

LKS Brzeźce – Leśnik Kobiór przełożony

ORLIK STARSZY E1

Tychy: E1 Orlik „LIGA EUROPY” Grupa 9 – 3 kolejka

Ogrodnik Cielmice – Leśnik Kobiór przełożony na 27.09.(środa) godz. 16:30

ŻAK STARSZY F1

Tychy: F1 Żak Grupa 1 – 2 turniej

17.09.2023.(niedziela), 13:00 – Kazimierza Wielkiego 5, 43-200 Pszczyna – turniej przełożony na inny termin

Leśnik Kobiór, Krupiński Suszec, Iskra I Pszczyna, Fortuna Wyry

SKRZAT STARSZY G1

Tychy: G1 Skrzat Grupa 1 – 2 turniej

17.09.2023.(niedziela), 11:00 – Katowicka 112, 43-186 Orzesze

Leśnik Kobiór, Znicz Jankowice, LKS Gardawice, Fortuna Wyry, Stal Chełm Śląski, Raki Gostyń