Piłkarski weekend 21-22.10.2023

Poniżej rozpiska meczów wszystkich drużyn Leśnika:

SENIORZY

Tychy: Klasa A – 12 kolejka

21.10.2023.(sobota), 15:30 – Bażantów 40, 43-215 Studzienice

LKS Studzienice – Grodno Leśnik Kobiór 3:2(2:2)

Wiktor Kocek 29, Paweł Sornowski 42, Grzegorz Furtok 53 – Patryk Maiczek 3, Rafał Pasternak 27

Studzienice: Mariusz Król – Mateusz Adamus, Grzegorz Furtok, Franciszek Janosz, Wiktor Kocek (78.Kamil Duda), Franciszek Kumor, Krystian Pyrtek, Paweł Sornowski, Jan Tomaszczyk, Dawid Wybrańczyk, Miłosz Żurawski.

Rezerwowi: Antoni Janosz, Marcin Pęszor, Dawid Pilar, Henryk Szafrański.

Trener: Henryk Szafrański.

Leśnik: Dawid Kreczmer – Paweł Pasternak, Bartosz Kozyra, Marcin Myszor (63.Paweł Bębenek), Mateusz Kyrcz – Adrian Chrobok, Grzegorz Seweryn, Rafał Pasternak (46.Dorian Weiner) – Dominik Nieszporek (63.Karol Maiczek), Patryk Maiczek, Przemysław Chęś (63.Rafał Ulman).

Rezerwowi: Oskar Kłyk, Andrzej Dembecki.

Trener: Adrian Chrobok. 

Żółte kartki: Grzegorz Furtok (35.faul), Dawid Wybrańczyk (72.faul) – Bartosz Kozyra (54.faul), Patryk Maiczek (77.faul)

———————————————————————–

TRAMPKARZ STARSZY C1

Tychy: IV liga okręgowa C1 Trampkarz – 1 kolejka (zaległy)

21.10.2023.(sobota), 9:00 – Centralna 117, 43-210 Kobiór

Leśnik Kobiór – Iskra Pszczyna 5:5(1:2)

Paweł Kuszka 3, Kordian Zawadzki 44,47, Amelia Zajęcka 45, Szymon Kawka 46 – Filip Lazar 1,2, Arkadiusz Janecki 41, Franciszek Janosz 42, Patryk Nycz 43

Leśnik: Piotr Wrzesień – Michał Danek, Bartosz Dutka, Szymon Kawka, Jakub Krzyżowski, Paweł Kuszka, Filip Malchar, Bartosz Maślanka, Jacek Szarowicz, Amelia Zajęcka, Kordian Zawadzki.

Trener: Adrian Cebula.

Iskra: Wojciech Rolski – Igor Czembor, Aleksander Foltyn, Igor Grębosz, Arkadiusz Janecki, Franciszek Janosz, Andrzej Jeż, Filip Kłóskiewicz, Wojciech Kupiec, Miłosz Michałek, Hubert Nowak + Filip Lazar, Jakub Lazarek, Patryk Nycz, Radosław Prządka, Jakub Sikora, Igor Szot.

Trener: Szymon Furczyk.

———————————————————————–

MŁODZIK MŁODSZY D2

Tychy: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 – 8 kolejka

21.10.2023.(sobota), 13:00 – Kazimierza Wielkiego 5, 43-200 Pszczyna

Iskra Pszczyna – Leśnik Kobiór 9:2

———————————————————————–

ORLIK STARSZY E1

Tychy: E1 Orlik „LIGA EUROPY” Grupa 9 – 8 kolejka

21.10.2023.(sobota), 13:00 – Juliana Tuwima 33, 43-210 Kobiór

Leśnik Kobiór – Ogrodnik Cielmice

———————————————————————–

ŻAK STARSZY F1

Tychy: F1 Żak Grupa 11 – 7 turniej

22.10.2023.(niedziela), 13:00 – Juliana Tuwima 33, 43-210 Kobiór

Leśnik Kobiór, UKS SPS Wola, Znicz Jankowice, Raki Gostyń

———————————————————————–

SKRZAT STARSZY G1

Tychy: G1 Skrzat Grupa 1

koniec sezonu