Piłkarski weekend 23-24.09.2023

Poniżej rozpiska meczów wszystkich drużyn Leśnika:

SENIORZY

Tychy: Klasa A – 8 kolejka

23.09.2023.(sobota), 16:00 – Wolności , Rudołtowice

LKS Rudołtowice-Ćwiklice – Grodno Leśnik Kobiór 4:1(2:1)

Bartosz Kozyra 20-samobójcza,57-samobójcza, Bartosz Kur 39, Mateusz Malarek 90+2-karny – Grzegorz Seweryn 48

Rudołtowice: Antoni Trela – Marcin Beberok, Krzysztof Chełchowski, Michał Czmajduch, Niko Kilasonia, Bartosz Kur (80.Maksymilian Klimas), Michał Moroń (70.Mateusz Malarek), Vadym Stets, Yurii Stets (72.Mateusz Mika), Dawid Wanot, Michał Żemła.

Rezerwowi: Paweł Skowron.

Trener: Kacper Beberok.

Leśnik: Oskar Kłyk (72.Dawid Kreczmer) – Mateusz Kyrcz, Bartosz Kozyra, Marcin Myszor, Karol Machalica – Adrian Chrobok (82.Szymon Mrzyk), Grzegorz Seweryn, Patryk Maiczek (89.Karol Maiczek) – Dominik Nieszporek (42.Miłosz Wiśniewski), Michał Wysocki (60.Kamil Kyrcz), Przemysław Chęś (46.Paweł Pasternak).

Rezerwowi: -.

Trener: Adrian Chrobok.

Żółte kartki: Bartosz Kur (9.faul), Yurii Stets (71.faul) – Patryk Maiczek (88.niesp.zach.).

TRAMPKARZ STARSZY C1

Tychy: IV liga okręgowa C1 Trampkarz – 4 kolejka

23.09.2023.(sobota), 14:00 – Katowicka 241, Tychy

Czułowianka Tychy – Leśnik Kobiór 6:0(2:0)

Oskar Mrukwa 5, Tomasz Piotrowski 15,55, Jan Andrejczyk 50, Szymon Buras 60, Oskar Gabryelczyk 65

Czułowianka: Marcel Cyma – Jan Andrejczyk, Jakub Bagnicki, Szymon Buras, Hubert Duka, Oskar Gabryelczyk, Krzysztof Haśnik, Amadeusz Lenkiewicz, Hubert Liebersbach, Paweł Mazur, Oskar Mrukwa + Wojciech Lechowicz, Fabian Mamok, Antoni Nir, Tomasz Piotrowski, Nataniel Pyrlik, Bartosz Warzecha.

Trener: Mariusz Buras.

Leśnik: Michał Danek – Tymoteusz Białoń, Miłosz Hutyra, Jan Jastrzemski, Krzysztof Kozik, Jakub Krzyżowski, Paweł Kuszka, Bartosz Maślanka, Karol Mrzyk, Adrian Musioł, Milan Oślislok + Franciszek Kapłon, Szymon Kawka.

Trener: Adrian Cebula.

MŁODZIK MŁODSZY D2

Tychy: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 – 4 kolejka

Leśnik Kobiór – pauza

ORLIK STARSZY E1

Tychy: E1 Orlik „LIGA EUROPY” Grupa 9 – 4 kolejka

23.09.2023.(sobota), 12:00 – Borowa 123, 43-100 Tychy

APN SMS Tychy – Leśnik Kobiór -:-

ŻAK STARSZY F1

Tychy: F1 Żak Grupa 1 – 3 turniej

24.09.2023.(niedziela), 11:00 – Kobiór, Centralna 117

Leśnik Kobiór, Krupiński Suszec, Iskra I Pszczyna, Fortuna Wyry

SKRZAT STARSZY G1

Tychy: G1 Skrzat Grupa 1 – 3 turniej

24.09.2023.(niedziela), 16:00 – Gostyń, Rybnicka 141

Leśnik Kobiór, Znicz Jankowice, LKS Gardawice, Fortuna Wyry, Stal Chełm Śląski, Raki Gostyń