Piłkarski weekend 3-4.06.2023

(Uwaga! Jeśli na telefonie chcesz zobaczyć wersję komputerową strony, wystarczy że telefon obrócisz poziomo)

Poniżej rozpiska meczów wszystkich drużyn Leśnika:

SENIORZY

Tychy: Klasa A – 28 kolejka

03.06.2023.(sobota), 17:00 – Centralna 117, 43-210 Kobiór

Grodno Leśnik Kobiór – Sokół Wola 1:2(0:1)

Grzegorz Seweryn 78-karny – Kacper Kudyba 45-karny, Jakub Szmidt 63

JUNIOR MŁODSZY B1

Tychy: IV liga okręgowa B1 Junior Młodszy (RW) „Baraż o mistrzostwo Podokręgu” – półfinał

04.06.2023.(niedziela), 9:00 – Pszczyńska 7, 43-225 Wola

Sokół Wola – Leśnik Kobiór 3:3(1:2) k.4:3

Bartosz Foltyn 14,75, Krystian Pająk 58 – Jakub Duraj 35,45+1, Bartosz Mamok 90+1

Sokół: Filip Frąsiak – Filip Czarnynoga, Bartosz Foltyn, Ryszard Kaprzycki, Miłosz Niesyto, Maksymilian Pietras, Bartosz Piwowar, Piotr Stawowy, Bartosz Stefański, Mateusz Szczotka, Antoni Klaja + Mikołaj Lysko, Bartosz Nowak, Krystian Pająk, Oliwier Suliga, Eryk Tomala, Patryk Warkocz, Bartosz Wrona.

Trener: Rafał Kula.

Leśnik: Dawid Kreczmer – Tomasz Bojdoł, Jakub Duraj, Mateusz Gburczyk, Maksym Kirianov, Patryk Koterla, Filip Kujawa, Bartosz Mamok, Adrian Musioł, Tomasz Smolin, Kordian Zawadzki + Paweł Kuszka, Kamil Kyrcz, Karol Maiczek, Yaroslav Martsinkevicha.

Trener: Adrian Cebula.

Żółte kartki: Bartosz Foltyn (52.) – Jakub Duraj (70.).

MŁODZIK STARSZY D1

Tychy: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2 (RW) – 9 kolejka

03.06.2023.(sobota), 11:00 – Katowicka 112, 43-186 Orzesze

LKS Gardawice – Leśnik Kobiór 4:0(4:0)

Jun Moo Lee 2,20, Kamil Kania 6, Gabriel Gawlik 31

Gardawice: Mikołaj Kaplin – Maksymilian Jaszczyk, Kamil Kania, Szymon Kopel, Jun Moo Lee, Wojciech Massalski, Bartosz Pruska, Franciszek Sadowski, Jakub Woc + Gabriel Gawlik, Antoni Jeleń, Jakub Kaciuba, Artem Kotenko, Hubert Malcher, NIkodem Nieradzik, Jan Świerc, Michał Szydło, Oliwier Woźny.

Trener: Robert Pluta.

Leśnik: Dawid Bojdoł – Bartosz Dutka, Jan Jastrzemski, Franciszek Kapłon, Krzysztof Kozik, Jakub Krzyżowski, Bartosz Maślanka, Milan Oślislok, Ksawery Rok + Tobiasz Pokorski, Jacek Szarowicz, Piotr Szarowicz, Mateusz Tużnik, Amelia Zajęcka.

Trener: Adrian Cebula.

ORLIK STARSZY E1

Tychy: E1 Orlik „LIGA KONFERENCJI” Grupa 13 (RW) – 4 turniej (ostatni)

02.06.2023.(piątek), 17:45 – Kobiór, Centralna 117

Leśnik Kobiór, Unia Bieruń Stary, APN IV SMS Tychy, APN III SMS Tychy, Piast GOL II Bieruń

ORLIK MŁODSZY E2

Tychy: E2 Orlik „LIGA EUROPY” Grupa 11 (RW) – 3 turniej

03.06.2023.(sobota), 10:00 – Kobiór, Juliana Tuwima 33

Leśnik Kobiór, Football Project Suszec, LKS Studzionka, Fortuna Wyry

ŻAK MŁODSZY F2

Tychy: F2 Żak Grupa 10 (RW) – 4 turniej (ostatni)

04.06.2023.(niedziela), 9:00 – gospodarz – Kryry, Nierad 86

Leśnik Kobiór, LKS Brzeźce, LKS Studzionka, Czapla Kryry