Sokół znów lepszy od Leśnika

W niedzielnym meczu czwartej kolejki klasy A Sokół Wola pokonał Grodno Leśnik Kobiór 2:0(1:0).

Gospodarze wyszli na prowadzenie w 29 minucie za sprawą Dawida Czempasa. Goście dążyli do remisu, ale niestety gospodarze po bramce w 80 minucie z rzutu wolnego Adriana Sosny, podwyższyli prowadzenie a tym samym ustalili wynik meczu.

Warto odnotować debiut w drużynie seniorów Leśnika Pawła Bębenka, który zameldował się na boisku w 83 minucie.

03.09.2023.(niedziela), 17:00 – Pszczyńska 7, 43-225 Wola

Sokół Wola – Grodno Leśnik Kobiór 2:0(1:0)

1:0 – Dawid Czempas, 29 min

2:0 – Adrian Sosna, 80 min

Sędziowali: Artur Kołodziej (główny) oraz Jacek Zawiśliński i Andrzej Celder (asystenci)

Sokół: Wojciech Kołek – Wojciech Morkisz, Nikodem Madeja, Filip Niesyto (75.Marcin Opołka), Rafał Kula (65.Karol Kudyba), Adam Ryszka, Jakub Jucha, Jakub Faruga (32.Jakub Szmidt), Dawid Czempas (88.Miłosz NIesyto), Miłosz Janosz, Adrian Sosna.

Rezerwowi: Jakub Maroszek, Bartosz Piwowar, Tomasz Porczyński, Jan Kubeczko.

Trener: Mirosław Madeja.

Leśnik: Oskar Kłyk – Mateusz Kyrcz, Bartosz Kozyra, Marcin Myszor (71.Karol Maiczek), Karol Machalica (83.Paweł Bębenek) – Adrian Chrobok, Grzegorz Seweryn, Dorian Weiner – Miłosz Wiśniewski (45.Dominik Nieszporek), Patryk Maiczek, Przemysław Chęś.

Rezerwowi: Dawid Kreczmer, Paweł Maiczek, Tomasz Bryła, Bartosz Mamok.

Trener: Adrian Chrobok.

Żółte kartki: Adam Ryszka (47.faul), Dawid Czempas (73.niesp.zach.), Miłosz NIesyto (90+3.faul) – Grzegorz Seweryn (78.faul), Bartosz Kozyra (79.faul).