Sponsorzy: Firma Gruszka

Kolejną firmą, która wspiera Leśnika jest Firma Gruszka.

Firma Gruszka to przedsiębiorstwo z długimi tradycjami. Historia sięga 1991 r., gdy w Łące firma rozpoczęła swoją działalność, zajmując się kowalstwem i metaloplastyką. Usługi cieszą się dużym zainteresowaniem i wraz z upływem lat firma została rozwinięta, poszerzając ofertę o produkcję bram i balustrad. Priorytetem Firmy Gruszka jest wysoka jakość świadczonych usług. Firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Firma lubi wyzwania i nie boi się krótkich terminów.

Obecnie specjalnością firmy jest wykonywanie różnorodnych elementów metalowych:
– balustrady, bramy (można wyposażyć je w automatykę), ogrodzenia, dekoracyjne kraty, kwietniki, metalowe karnisze i lampy. Firma Gruszka to również sprawdzona hurtownia aluminium (aluminium oferuje również klientom indywidualnym). W asortymencie ma bogaty wybór standardowych i nietypowych profili aluminiowych. Firma sprzedaje także blachy gładkie, ryflowane i ozdobne.

Firma zatrudnia wykwalifikowanych pracowników. Dzięki temu klientom może zaoferować różnorodne usługi z zakresu metaloplastyki, takie jak m.in.: cięcie i wypalanie plazmą, gięcie giętarką trójrolkową, cięcie gilotyną i przecinarkami oraz spawanie. Firma świadczy usługi zarówno na terenie swojego zakładu produkcyjnego, jak i może dojechać w miejsce wybrane przez klienta.

Produkcja oraz centrum sprzedaży produktów znajdują się pod Pszczyną. Firma swoją ofertę kieruje do klientów z całej Polski, a zwłaszcza tych z Górnego Śląska. Obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych (firmy czy spółdzielnie). Każdy z produktów sygnowany jest logo.

Bramy i balustrady Gruszka tworzy się w firmowym centrum produkcyjnym. Dzięki temu, że firma dysponuje odpowiednim sprzętem oraz wykwalifikowaną kadrą, może realizować indywidualne zamówienia. Przyjedź ze swoim projektem, a Firma Gruszka pomoże Ci go zrealizować. Zapraszamy do kontaktu z zakładzie produkcyjnym i centrum sprzedaży w pobliżu Pszczyny!

ul. Robotnicza 23, 43-230 Goczałkowice-Zdrój, telefon: 660 350 570
http://firmagruszka.pl/

W osiągnięciu bardzo dobrych wyników seniorów i młodzieży pomaga nam każdy sponsor. Dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę! Jeśli chcesz wspomóc nasz klub w osiąganiu jak najlepszych wyników sportowych, zapraszamy do kontaktu z Zarządem klubu LKS Leśnik Kobiór (e-mail: lks.kobior@gmail.com)