Sponsorzy: Thermo-Pur

Kolejną firmą, która wspiera drużynę Leśnika jest firma Thermo-Pur.

Firma Thermo-Pur powstała w 2011 roku w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku na trwałe, wysokoefektywne i ekologiczne izolacje oraz szybkie, bezpieczne dla środowiska naturalnego i nowoczesne metody oczyszczania powierzchni. Specjalizuje się w docieplaniu budynków mieszkalnych, przemysłowych i rolnych z użyciem technologii hydrodynamicznego natrysku pianki poliuretanowej oraz wdmuchiwania granulatów wełny celulozowej lub mineralnej.
Wraz z rozwojem firmy, ofertę została rozszerzona o sodowanie – jedną z najbardziej ekologicznych, nowoczesnych i efektywnych metod oczyszczania wszelkiego rodzaju powierzchni z farb, lakierów, rdzy, mchów oraz innego rodzaju zabrudzeń.
Zespół Thermo-Pur tworzą ludzie związani z branżą budowlaną do wielu lat, którzy w swoich działaniach stawiają na nowoczesne, ekologiczne rozwiązania i rzetelne podejście. Regularnie podnoszone są kwalifikacje pracowników, poprzez udział w szkoleniach i seminariach. Połączenie wiedzy, doświadczenia i innowacyjnych technologii pozwala sprostać najtrudniejszym wyzwaniom współczesnego budownictwa. Siedziba firmy Thermo-pur mieści się przy ulicy Poziomkowej 14 w Kobiórze.
https://thermo-pur.pl/

W osiągnięciu bardzo dobrych wyników seniorów i młodzieży pomaga nam każdy sponsor.
Dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę! Jeśli chcesz wspomóc nasz klub w osiąganiu jak najlepszych wyników sportowych, zapraszamy do kontaktu z Zarządem klubu LKS Leśnik Kobiór

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *