D2 Młodzik – mecze Leśnika

WIOSNA 2024

Tychy: IV liga okręgowa D2 Młodzik (RW)

datagodzinagospodarzgośćwynikbramki dla Leśnika
1k.23.03.202410:00LeśnikIskra I Pszczyna0:9
2k.07.04.202414:30Krupiński SuszecLeśnik6:1Antoni Klaja
3k.13.04.202410:00LeśnikUKS Warszowice8:1Mateusz Kumka 2,
Miłosz Hutyra,
Fabian Jastrzemski,
Szymon Lazarek,
Miłosz Lesiak,
Milan Oślislok,
Michał Szmidt
4k.20.04.202411:00LeśnikUnia Bieruń Stary3:2Milan Oślislok 2,
Antoni Klaja
5k.22.04.202418:00GKS I TychyLeśnik3:1Milan Oślislok
6k.27.04.202410:00LeśnikAPN SMS I Tychy13:0Milan Oślislok 5,
Tymoteusz Białoń 2,
Dawid Bojdoł 2,
Fabian Jastrzemski 2,
Antoni Klaja,
Jakub Nawrot
7k.14.05.202419:30Pniówek PawłowiceLeśnik3:0
8k.11.05.202411:00Iskra I PszczynaLeśnik3:0
9k.18.05.202413:00LeśnikKrupiński Suszec1:5Mateusz Kumka
10k.21.05.202416:00UKS WarszowiceLeśnik5:3Fabian Jastrzemski 2,
Miłosz Lesiak
11k.25.05.20249:00Unia Bieruń StaryLeśnik4:1Tymoteusz Białoń
12k.01.06.202410:00LeśnikGKS I Tychy1:11Tymoteusz Białoń
13k.08.06.20249:00APN SMS I TychyLeśnik1:9Fabian Jastrzemski 5,
Tymoteusz Białoń,
Antoni Klaja,
Mateusz Kumka,
Michał Szmidt
14k.15.06.202413:00LeśnikPniówek Pawłowice

Strzelcy:

10 – Jastrzemski Fabian

9 – Oślislok Milan

5 – Białoń Tymoteusz

5 – Klaja Antoni, Kumka Mateusz

2 – Bojdoł Dawid, Lesiak Miłosz, Szmidt Michał

1 – Hutyra Miłosz, Lazarek Szymon, Nawrot Jakub

Mecze:

1 kolejka – 23.03.2024.(sobota), 10:00 – Kobiór, Centralna 117

Leśnik Kobiór – Iskra I Pszczyna 0:9(0:1)

Piotr Wanot 28, Maksymilian Puchała 56,59,60, Piotr Pustelnik 64, Mykhailo Muntian 66, Jakub Mazur 68,74, Nikodem Michalski 80

Leśnik: Dawid Bojdoł – Milan Oślislok, Miłosz Hutyra, Piotr Jastrzemski, Antoni Klaja, Jakub Nowrot, Fabian Jastrzemski, Michał Szmidt, Tymoteusz Białoń + Wojciech Wilgus, Leon Babis, Sebastian Kossakowski, Szymon Lazarek.

Trener: Adrian Cebula.

Iskra I: Maksymilian Chroszcz – Bartosz Foks, Mykhailo Muntian, Nikodem Michalski, Przemysław Kurtok, Maksymilian Puchała, Karol Bogusz, Olaf Cepok, Jakub Mazur + Piotr Pustelnik, Piotr Wanot.

Trener: Karolina Piesiur.

2 kolejka – 07.04.2024.(niedziela), 14:30 – Suszec, Piaskowa 33

Krupiński Suszec – Leśnik Kobiór 6:1(3:1)

Szymon Gozdek 36,78, Dawid Witoszek 48, Franciszek Urbanek 50, Kacper Musiolik 57,61 – Antoni Klaja 39

Krupiński: Tymoteusz Michniewicz – Michał Cichos, Szymon Gozdek, Kacper Musiolik, Tymon Nycz, Kajetan Przontka, Franciszek Urbanek, Dawid Witoszek, Adam Wyrobek + Tymoteusz Biela, Jakub Dziurosz, Karol Kusak, Szymon Mirek, Wiktoria Oślislok, Natalia Płonka, Maksymilian Zmetły.

Trener: Jarosław Warzecha.

Leśnik: Dawid Bojdoł – Tymoteusz Białoń, Miłosz Hutyra, Antoni Klaja, Mateusz Kumka, Szymon Lazarek, Miłosz Lesiak, Milan Oślislok, Michał Szmidt + Leon Babis, Piotr Jastrzemski, Sebastian Kossakowski, Filip Kurzak, Piotr Nowrot, Wojciech Wilgus.

Trener: Adrian Cebula.

3 kolejka – 13.04.2024.(sobota), 10:00 – Centralna 117, 43-210 Kobiór

Leśnik Kobiór – UKS Warszowice 8:1(4:0)

Miłosz Hutyra 8, Mateusz Kumka 19,67, Miłosz Lesiak 22, Szymon Lazarek 38, Fabian Jastrzemski 54, Milan Oślislok 73, Michał Szmidt 78 – Adrian Lasek 53

Leśnik: Dawid Bojdoł – Tymoteusz Białoń, Miłosz Hutyra, Fabian Jastrzemski, Antoni Klaja, Szymon Lazarek, Miłosz Lesiak, Milan Oślislok, Michał Szmidt + Leon Babis, Sebastian Kossakowski, Mateusz Kumka, Filip Kurzak, Jakub Nawrot, Wojciech Wilgus.

Trener: Adrian Cebula.

Warszowice: Antoni Gawlik – Maksymilian Goraus, Oliwier Kosut, Krzysztof Krupka, Adrian Lasek, Marcel Liszowski, Tomasz Pukowiec, Nikodem Serwotka, Bartosz Szymoszek.

Trener: Jakub Radecki.

4 kolejka – 20.04.2024.(sobota), 11:00 – Centralna 117, 43-210 Kobiór

Leśnik Kobiór – Unia Bieruń Stary 3:2(1:1)

Milan Oślislok 32,80, Antoni Klaja 66 – Piotr Blatko 17,53

Leśnik: Dawid Bojdoł – Tymoteusz Białoń, Miłosz Hutyra, Antoni Klaja, Mateusz Kumka, Szymon Lazarek, Miłosz Lesiak, Milan Oślislok, Michał Szmidt + Leon Babis, Fabian Jastrzemski, Piotr Jastrzemski, Sebastian Kossakowski, Filip Kurzak, Jakub Nawrot, Wojciech Wilgus.

Trener: Adrian Cebula.

Unia: Oskar Gepfert – Piotr Blatko, Michał Czerwiński, Oliwier Gepfert, Maksymilian Krawczyk, Daniel Malolepszy, Tymoteusz Olej, Szymon Pilch, Marcel Żołneczko + Szymon Sosna, Radał Wołdziński.

Trener: Remigiusz Rok.

5 kolejka – 22.04.2024.(poniedziałek), 18:00 – Edukacji 7, Tychy (Boisko boczne Stadionu Miejskiego w Tychach (sztuczne))

GKS I Tychy – Leśnik Kobiór 3:1(1:0)

Kacper Kardynał 29, Miguel Pater-Rodriguez 43, Ksawery Czop 69 – Milan Oślislok 76

GKS I: Nataniel Michura – Adrian Batkowski, Ksawery Czop, Wojciech Forma, Nataniel Kocza, Filip Kramarczyk, Wojciech Matla, Miguel Pater-Rodriguez, Maksymilian Słanek + Kacper Kardynał, Marcel Kaniewicz, Jakub Niesyto.

Trener: Tomasz Rączkowski.

Leśnik: Dawid Bojdoł – Tymoteusz Białoń, Miłosz Hutyra, Antoni Klaja, Szymon Lazarek, Miłosz Lesiak, Milan Oślislok, Michał Szmidt, Wojciech Wilgus + Leon Babis, Sebastian Kossakowski, Filip Kurzak, Jakub Nawrot.

Trener: Adrian Cebula.

6 kolejka – 27.04.2024.(sobota), 10:00 – Centralna 117, 43-210 Kobiór

Leśnik Kobiór – APN SMS I Tychy 13:0(7:0)

Dawid Bojdoł 5,46, Milan Oślislok 6,18,25,41,52, Tymoteusz Białoń 10,60, Fabian Jastrzemski 16,59, Antoni Klaja 20, Jakub Nawrot 43

Leśnik: Filip Kurzak – Tymoteusz Białoń, Dawid Bojdoł, Fabian Jastrzemski, Antoni Klaja, Szymon Lazarek, Miłosz Lesiak, Jakub Nawrot, Milan Oślislok.

Trener: Adrian Cebula.

SMS I: Paweł Szwed – Jakub Grządzielewski, Michał Mądraszewski, Wojciech Osadnik, Artur Paszek, Emil Sańka, Tymoteusz Świętek.

Trener: Kamil Szybist.

8 kolejka – 11.05.2024.(sobota), 11:00 – Kazimierza Wielkiego 5, Pszczyna

Iskra I Pszczyna – Leśnik Kobiór 3:0(0:0)

Jakub Mazur 44, Przemysław Kurtok 51, Maksymilian Puchała 76

Iskra: Maksymilian Chroszcz – Karol Bogusz, Olaf Cepak, Przemysław Kurtok, Jakub Mazur, Nikodem Michalski, Mykhailo Muntian, Maksymilian Puchała, Piotr Pustelnik + Tomasz Indeka.

Trener: Karolina Piesiur.

Leśnik: Dawid Bojdoł – Tymoteusz Białoń, Miłosz Hutyra, Fabian Jastrzemski, Szymon Lazarek, Miłosz Lesiak, Milan Oślislok, Michał Szmidt, Wojciech Wilgus + Piotr Jastrzemski, Mateusz Kumka, Filip Kurzak, Jakub Nawrot.

Trener: Adrian Cebula.

7 kolejka (zaległy) – 14.05.2024.(wtorek), 19:30 – Sportowa 7, Pawłowice

Pniówek Pawłowice – Leśnik Kobiór 3:0(1:0)

Szymon Wodziński 6, Nikodem Groniak 48, Szymon Szymański 67

Pniówek: Jan Rakus – David Błazik, Aleksander Górczyński, Amelia Grabarczyk, Ksawery Grabarczyk, Miłosz Hachuła, Wojciech Klimczak, Szymon Szymański, Szymon Wodziński + Patryk Barcikowski, Nikodem Graniak, Jan Krasny, Filip Michalski, Jan Obetkon, Jan Preihs, Filip Sokół, Karol Urbaczka, Wojciech Wieremczuk.

Trener: Mateusz Łyżwa.

Leśnik: Filip Kurzak – Tymoteusz Białoń, Dawid Bojdoł, Miłosz Hutyra, Fabian Jastrzemski, Miłosz Lesiak, Milan Oślislok, Michał Szmidt, Wojciech Wilgus + Leon Babis, Piotr Jastrzemski, Jakub Nawrot.

Trener: Adrian Cebula.

9 kolejka – 18.05.2024.(sobota), 13:00 – Centralna 117, 43-210 Kobiór

Leśnik Kobiór – Krupiński Suszec-Reprezentacja Gminy Suszec 1:5(1:3)

Mateusz Kumka 36 – b.d.

Leśnik: Filip Kurzak – Michał Szmidt, Tymoteusz Białoń, Dawid Bojdoł, Mateusz Kumka, Milan Oślislok, Miłosz Hutyra, Miłosz Lesiak, Fabian Jastrzemski + Piotr Jastrzemski, Wojciech Wilgus.

Trener: Adrian Cebula.

Krupiński: Tymoteusz Michniewicz – Adam Wyrobek, Tymon Nycz, Kacper Musiolik, Kajetan Przontka, Szymon Gozdek, Szymon Mirek, Franciszek Urbanek, Jakub Dziurosz + Filip Kos, Wiktoria Oślislok, Karol Kusak, Maksymilian Zmetły.

Trener: Jarosław Warzecha.

10 kolejka – 21.05.2024.(wtorek), 16:00 – Szkolna 59d, 44-244 Żory

UKS Warszowice – Leśnik Kobiór 5:3(4:1)

Antoni Gawlik 11,55, Marek Jawór 13, Maksymilian Goraus 20, Piotr Jastrzemski 33-samobójcza – Miłosz Lesiak 2, Fabian Jastrzemski 36,51

Warszowice: Antoni Bulsza – Antoni Gawlik, Maksymilian Goraus, Marek Jawór, Oliwier Kosut, Krzysztof Krupka, Adrian Lasek, Tomasz Pukowiec, Bartosz Szymoszek + Kacper Hajdukiewicz, Filip Mrowiec, Piotr Stronczek, Aleksander Witkowski.

Trener: Sebastian Goraus.

Leśnik: Filip Kurzak – Tymoteusz Białoń, Dawid Bojdoł, Miłosz Hutyra, Fabian Jastrzemski, Antoni Klaja, Miłosz Lesiak, Milan Oślislok, Wojciech Wilgus + Piotr Jastrzemski.

Trener: Adrian Cebula.

11 kolejka – 25.05.2024.(sobota), 9:00 – Chemików 40, 43-150 Bieruń

Unia Bieruń Stary – Leśnik Kobiór 4:1(2:0)

Michał Czerwiński 8, Tymoteusz Olej 12, Szymon Sosna 47, Kacper Chodziakiewicz 53 – Tymoteusz Białoń 76

Unia: Aleksander Gajer – Michał Czerwiński, Oliwier Gepfert, Oskar Gepfert, Paweł Nachlik, Tymoteusz Olej, Szymon Sosna, Tomasz Stachoń, Rafał Wołdziński + Eryk Blacha, Kacper Chodziakiewicz, Igor Margol.

Trener: Remigiusz Rok.

Leśnik: Filip Kurzak – Tymoteusz Białoń, Dawid Bojdoł, Miłosz Hutyra, Fabian Jastrzemski, Mateusz Kumka, Miłosz Lesiak, Milan Oślislok, Michał Szmidt + Piotr Jastrzemski, Antoni Klaja, Wojciech Wilgus.

Trener: Adrian Cebula.

12 kolejka – 01.06.2024.(sobota), 10:00 – Centralna 117, 43-210 Kobiór

Leśnik Kobiór – GKS I Tychy 1:11(0:7)

Tymoteusz Białoń 69 – Jakub Krosny 10,28,33, Kacper Zaczek 12, Filip Kramarczyk 14, Milan Oślislok 23-samobójcza, Miłosz Ferenc 29, Miguel Pater-Rodriguez 41, Jan Rogacz 42, Nataniel Kacza 45, Bartosz Dudziński 64

Leśnik: Dawid Bojdoł – Tymoteusz Białoń, Miłosz Hutyra, Fabian Jastrzemski, Antoni Klaja, Mateusz Kumka, Miłosz Lesiak, Milan Oślislok, Michał Szmidt + Leon Babis, Wojciech Wilgus.

Trener: Adrian Cebula.

GKS I: Sebastian Zgiet – Miłosz Ferenc, Nataniel Kacza, Kacper Kardynał, Filip Kramarczyk, Jan Rogacz, Miguel Pater-Rodriguez, Borys Skowron, Maksymilian Słanek + Bartosz Dudziński, Jakub Krosny, Kacper Zaczek.

Trener: Tomasz Rączkowski.

13 kolejka – 08.06.2024.(sobota), 9:00 – Kompleks Boisk Piłkarskich im. Alfreda Potrawy, Generała Andersa 22, 43-100 Tychy

APN I SMS Tychy – Leśnik Kobiór 1:9(0:3)

Alan Olender 65 – Fabian Jastrzemski 25,27,34,54,60, Antoni Klaja 46, Mateusz Kumka 47, Michał Szmidt 70, Tymoteusz Białoń 74

APN I: Franciszek Duda – Mateusz Bryk, Jakub Grządzielewski, Szymon Kłakus, Michał Mądraszewski, Igor Marek, Alan Olender, Tymoteusz Świętek, Piotr Wolnik + Tymofii Bilka, Wiktor Moric, Wojciech Osadnik, Artur Paszek, Emil Sańka, Kacper Stasica, Paweł Szwed.

Trener: Kamil Szybist.

Leśnik: Dawid Bojdoł – Tymoteusz Białoń, Miłosz Hutyra, Fabian Jastrzemski, Mateusz Kumka, Szymon Lazarek, Miłosz Lesiak, Milan Oślislok, Michał Szmidt + Piotr Jastrzemski, Antoni Klaja, Sebastian Kossakowski.

Trener: Adrian Cebula.