6 kolejka – GKS Krupiński Suszec vs LKS Grodno Leśnik Kobiór

Statystyka gracza

Mikołajec Tomasz Bramki 8'
Mikołajec Tomasz Bramki 30'
    33' Żółta Kartka Maiczek Patryk
    80' Żółta Kartka Nieszporek Dominik
Grabiec Roman Żółta Kartka 83'
    85' Żółta Kartka Maiczek Patryk
    85' Czerwona Kartka Maiczek Patryk

W 6 kolejce klasy A, Krupiński Suszec wygrał z Grodno Leśnikiem Kobiór 2:0(2:0). Dla Kobiórzan była to trzecia porażka z rzędu.

Kobiórzanie w tym meczu wystąpili w okrojonym składzie - z brakiem doświadczonych obrońców - wciąż kontuzjowany jest Adam Grolik, a w dzisiejszym spotkaniu nie wystąpił również kapitan - Bartosz Kozyra. Gospodarze (a konkretnie Tomasz Mikołajec) strzelili dwie bramki w pierwszej połowie i to wystarczyło aby zdobyć trzy punkty. Na domiar złego, na pięć minut przed końcem meczu, Patryk Maiczek został ukarany drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką. Gospodarzy warto pochwalić - oni również mają kłopoty kadrowe - dziś w protokole wpisanych było tylko 11 zawodników, co oznacza, że grali bez rezerwowych, a mimo tego, udało się wygrać piąty mecz w tym sezonie. Z powodu porażki Sokoła, to Krupiński po 6 kolejkach jest niespodziewanym liderem klasy A. W zespole Suszca zagrał dziś były zawodnik Leśnika - Igor Gaj.

Z plusów po stronie Leśnika, warto odnotować, że w kolejnym meczu, kolejny młody zawodnik miał okazję zadebiutować w seniorskiej drużynie - tym razem był to Szymon Mrzyk, który wszedł na boisko w 80 minucie.

09.09.2023.(sobota), 17:00 - Piaskowa 33, 43-267 Suszec

Krupiński Suszec - Grodno Leśnik Kobiór 2:0(2:0)

1:0 - Tomasz Mikołajec, 8 min (karny)

2:0 - Tomasz Mikołajec, 30 min

Sędziowali: Paweł Łukaszczyk (główny) oraz Marek Mrokwa i Mirosław Gretka (asystenci)

Krupiński: Wojciech Biber - Daniel Babiak, Kamil Baron, Igor Gaj, Roman Grabiec, Tomasz Mikołajec, Arkadiusz Neumann, Adrian Prządka, Dawid Skaźnik, Tomasz Urbanek, Paweł Wiencek.