12 kolejka – LKS Studzienice vs LKS Grodno Leśnik Kobiór

Statystyka gracza

3' Bramki Maiczek Patryk
    27' Bramki Pasternak Rafał
Kocek Wiktor Bramki 29'
Furtok Grzegorz Żółta Kartka 35'
Sornowski Paweł Bramki 42'
Furtok Grzegorz Bramki 53'
    54' Żółta Kartka Kozyra Bartosz
Wybrańczyk Dawid Żółta Kartka 72'
    77' Żółta Kartka Maiczek Patryk

W 12 kolejce klasy A, LKS Studzienice wygrał z Grodno Leśnikiem Kobiór 3:2(2:2).

Kobiórzanie do tego meczu przystąpili brakiem kilku kontuzjowanych zawodników, ale do gry wrócili Rafał Pasternak oraz Rafał Ulman. Spotkanie rozpoczęło się znakomicie dla naszej drużyny - już w 3 minucie Patryk Maiczek wyprowadził Leśnika na prowadzenie. W 27 minucie było już 0:2. Bramkę zdobył wspomniany wcześniej Rafał Pasternak. Gdy wydawało się, że wszystko jest na dobrej drodze, gospodarze dwie minuty później zdobyli kontaktowego gola. Kolejny gol padł do szatni - w 42 minucie. Mieliśmy nadzieję, że nic gorszego nie może spotkać Leśnika niż wyrównujący gol w samej końcówce pierwszej połowy, ale niestety stało się - chwilę po wznowieniu drugiej połowy gospodarze strzelili, jak się później okazało zwycięskiego gola.

Dla Studzienic była to pierwsza wygrana po dziesięciu porażkach z rzędu, a z kolei dla Leśnika dziesiąty mecz bez wygranej. Studzienice tym samym zepchnęły Leśnika na ostatnie miejsce, ale nic straconego - pięć walczących o utrzymanie drużyn dzielą tylko cztery punkty, a Leśnik ma jeszcze przed sobą mecze z dwoma z nich - Czułowianką i Gardawicami.

21.10.2023.(sobota), 15:30 - Bażantów 40, 43-215 Studzienice

LKS Studzienice - Grodno Leśnik Kobiór 3:2(2:2)

0:1 - Patryk Maiczek, 3 min

0:2 - Rafał Pasternak, 27 min

1:2 - Wiktor Kocek, 29 min

2:2 - Paweł Sornowski, 42 min

3:2 - Grzegorz Furtok, 53 min

Sędziowali: Andrzej Celder (główny) oraz Norbert Bąk i Jacek Zawiśliński (asystenci)

Studzienice: Mariusz Król - Mateusz Adamus, Grzegorz Furtok, Franciszek Janosz, Wiktor Kocek (78.Kamil Duda), Franciszek Kumor, Krystian Pyrtek, Paweł Sornowski, Jan Tomaszczyk, Dawid Wybrańczyk, Miłosz Żurawski.

Rezerwowi: Antoni Janosz, Marcin Pęszor, Dawid Pilar, Henryk Szafrański.

Trener: Henryk Szafrański.

Leśnik: Dawid Kreczmer - Paweł Pasternak, Bartosz Kozyra, Marcin Myszor (63.Paweł Bębenek), Mateusz Kyrcz - Adrian Chrobok, Grzegorz Seweryn, Rafał Pasternak (46.Dorian Weiner) - Dominik Nieszporek (63.Karol Maiczek), Patryk Maiczek, Przemysław Chęś (63.Rafał Ulman).

Rezerwowi: Oskar Kłyk, Andrzej Dembecki.

Trener: Adrian Chrobok.

Żółte kartki: Grzegorz Furtok (35.faul), Dawid Wybrańczyk (72.faul) - Bartosz Kozyra (54.faul), Patryk Maiczek (77.faul)