12 kolejka – LKS Grodno Leśnik Kobiór vs SKS Fortuna Wyry

Statystyka gracza

    1' Żółta Kartka Hanus Grzegorz
Maiczek Patryk Bramki 1'    
    4' Bramki Wolny Oskar
Pasternak Rafał Bramki 34'    
    39' Żółta Kartka Oltman Wojciech
Maiczek Patryk Żółta Kartka 50'    
    57' Żółta Kartka Wolny Oskar
Pasternak Rafał Bramki 58'    
Chęś Przemysław Bramki 65'    
Kłyk Oskar Czerwona Kartka 77'    
    80' Bramki Kaczmarczyk Radosław
    88' Żółta Kartka Kaczmarczyk Radosław
    90+2' Żółta Kartka Kiełbowicz Rafał

W 12 kolejce klasy A, Grodno Leśnik Kobiór wygrał z Fortuną Wyry 4:2(2:1) po bramkach Rafała Pasternaka (dwóch), Patryka Maiczka i Przemysława Chęsia.

Mecz rozpoczął się kapitalnie dla Leśnika, już w 1 minucie sędzia podyktował dla naszej drużyny jedenastkę, którą skutecznie wykorzystał Patryk Maiczek. Niestety chwilę później było 1:1 i mecz praktycznie rozpoczął się od nowa. W 34 minucie kapitan Leśnika - Rafał Pasternak, wyprowadził naszą drużynę na prowadzenie. Kobiórzanie schodzili na przerwę przy prowadzeniu 2:1.

Na początku drugiej połowy Leśnik udokumentował swoją wyższość w tym spotkaniu. W 58 minucie Rafał Pasternak zdobył swojego drugiego gola w tym meczu, a czwartą bramkę w 65 minucie dołożył Przemysław Chęś. Wydawało się, że jest już po meczu, ale w 77 minucie bramkarz Leśnika - Oskar Kłyk, zagrał piłkę ręką poza polem karnym i został wyrzucony z boiska. Co ciekawe, jest to drugi mecz z rzędu dla Leśnika z czerwoną kartką dla bramkarza... Do bramki wszedł Dawid Kreczmer, który czasami występuje na tej pozycji w juniorskiej drużynie Leśnika. Na szczęście Fortunę, która grała w przewadze jednego zawodnika, stać było jeszcze tylko na jednego gola.

Była to trzecia wygrana z rzędu dla Leśnika. BRAWO!

22.10.2022.(sobota), 15:00 - Kobiór, Centralna 117

Grodno Leśnik Kobiór - Fortuna Wyry 4:2(2:1)

1:0 - Patryk Maiczek ,1 min (karny)

1:1 - Oskar Wolny, 4 min

2:1 - Rafał Pasternak, 34 min

3:1 - Rafał Pasternak, 58 min

4:1 - Przemysław Chęś, 65 min

4:2 - Radosław Kaczmarczyk, 80 min

Sędziowali: Damian Rosa (główny) oraz Marcin Krawczyk i Jacek Uryga (asystenci)

Leśnik:Oskar Kłyk - Bartosz Kozyra, Rafał Białas (60.Adam Grolik), Dawid Fluder, Karol Machalica - Adrian Chrobok, Grzegorz Seweryn, Igor Gaj (77.Dawid Kreczmer) - Przemysław Chęś, Rafał Pasternak (80.Marcin Myszor), Patryk Maiczek (71.Bartosz Gogol).

Rezerwowi:Mateusz Kyrcz, Sebastian Suchan, Kamil Weiner.

Trener: Łukasz Morcinek.

Fortuna: Daniel Wiesiołek - Piotr Botor (70.Bartosz Brun), Dawid Fuchs, Grzegorz Hanus, Radosław Kaczmarczyk, Rafał Kiełbowicz, Wojciech Oltman (73.Mateusz Smerczek), Marcin Piekarz, Patryk Sarnecki, Oskar Wolny, Tomasz Załęcki.

Rezerwowi: Filip Jaworski, Mateusz Pitrasz.

Trener: Rafał Franke

Żółte kartki: Patryk Maiczek (50.faul) - Grzegorz Hanus (1.faul), Wojciech Oltman (39.niesp.zach.), Oskar Wolny (57.niesp.zach.), Radosław Kaczmarczyk (88.faul), Rafał Kiełbowicz (90+2.faul)

Czerwona kartka: Oskar Kłyk (77.Leśnik, bramkarz, zagranie piłki ręką poza polem karnym).