Partnerzy: Future Sport

Do partnerów Leśnika zalicza się również firma Future Sport. Future Sport zajmuje się sprzedażą:
– Obuwia sportowego – turfy, lanki, a także wkręty czy buty halowe stanowią dużą część asortymentu. Można zakupić także buty miejskie, na co dzień, od znanych marek – modele dla kobiet, mężczyzn, a także dzieci.  
– Odzieży sportowej – męskie, damskie i dziecięce ubrania, takie jak m.in. kurtki, specjalne spodenki, bluzy i dresy treningowe, a także getry i skarpetki, rękawiczki zimowe i szereg innych produktów.
– Profesjonalnego sprzętu – w tym m.in. piłki do piłki nożnej, rękawice bramkarskie, a także specjalne ochraniacze.
– Środków medycznych – m.in. środki ochładzające oraz maści rozgrzewające.
– Akcesoria sportowego – plecaki, torby, worki czy saszetki, a także narzutki czy pachołki piłkarskie – to tylko część produktów z bogatego asortymentu.
Na zakupy zapraszamy do sklepu stacjonarnego w Tychach przy ulicy Szpakowej 4 (sklep przy ulicy Budowlanych 35 został zamknięty) oraz na stronę internetową https://futuresportsklep.pl/
W osiągnięciu bardzo dobrych wyników seniorów i młodzieży pomaga nam każdy sponsor. Dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę! Jeśli chcesz wspomóc nasz klub w osiąganiu jak najlepszych wyników sportowych, zapraszamy do kontaktu z Zarządem klubu LKS Leśnik Kobiór (e-mail: lks.kobior@gmail.com)